menu Luka

menu Luka'yla cafe ve restaurantınızdaki menunuzu dijital ortama taşıyabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde kendi telefonlarından ek yazılım indirmeden masalarınıza koayacağınız Kare Kodları okutarak menünüze ulaşabilir hatta sipariş verebilirler.

Temazsız Menu Sistemi

Kare Kod
Menu ve Sipariş Sistemi

menuLuka cafe ve restaurantlar için tasarlanmış qr code temazsız yeni nesil menu ve sipariş yazılımıdır.

Yazılıma Gerek Yok

Ziyaretçilerinizin menunuze ulaşması için ekstra bir yazılım kurmalarına gerek yoktur. Akıllı telefonlarının kameralarından masalara koyduğunuz kare kodu okutmaları yeterlidir.

Her yerden Ulaşın

İşletme sahibinin panelden oluşturacağı masalara özel kare kodlar sayesinde müşterinin hangi masada olduğu ve hangi masadan sipariş geldiği sisteme düşer.Kare kodlardaki parametler sayesinde müşter seçtiği ürünleri sipariş verirken ekstra bir form çıkmaz. Siparişler müşteriden isim soyisim vb. bilgileri almadan anında masa numarasıyla sisteme düşer

Özel Menüler

İstediğiniz ürünlere sos seçenekleri, farklı promosyon seçenekleri hatta istenilmeyen malzemeleri çıkarın gibi seçenekler tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi pideni oluştur kendi hamburgerini kendin yap gibi ürünleri müşterinizin oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Çerezler, içeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için kullanılmaktadır. Web sitemizde kaldığınız sürece çerez politikamızı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

KABUL ET